Useremilija765
Results108
Vieša
Pranešti

Skaitmeninės rinkodaros priemonės formuojant vartotojų lojalumą paslaugas teikiančiose įmonėse

Gerb. respondente, esu Kauno kolegijos, Verslo fakulteto trečiojo kurso Tarptautinio verslo studijų programos studentė. Šiuo metu rengiu baigiamąjį darbą ir atlieku tyrimą, kurio tikslas – nustatyti, kokios skaitmeninės rinkodaros priemonės formuoja paslaugų vartotojų lojalumą paslaugas teikiančiose įmonėse.  Anketa yra anoniminė. Prašau atsakyti į visus anketos klausimus. Apklausos rezultatai bus panaudoti taikomajame tyrime ir pateikti tik suvestiniais skaičiais mokslo tikslais, todėl garantuoju konfidencialumą. Anketą sudaro 12 klausimų. Perskaitykite žemiau pateiktus klausimus ir pažymėkite „X“ pasirinktą atsakymo variantą (-us). Jūsų nuomonė yra labai svarbi.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Žemiau yra pateiktos priežastys, kurios galimai lemia jūsų pirkimą iš paslaugas teikiančių įmonių. Prašau įvertinkite, kiek kiekvienas iš kriterijų turi tam įtakos. (Nesutinku, jei jūsų nuomone tai nedaro įtakos, sutinku, jei jūsų nuomone tai daro didelę įtaką)
NesutinkuNei sutinku, nei nesutinkuSutinku
Kaina
Kokybė
Pasitikėjimas
Patogumas
Greitas aptarnavimas
Malonus aptarnavimas
Profesionalumas
Personalizavimas (suasmenintos nuolaidos, suasmenintas turinys)
Nuolaidos
Lojalumo programos
Kas paskatintų jūsų sugrįžimą įsigyti paslaugas iš tos pačios įmonės? (pasirinkite tinkamus atsakymo variantus)
Ar pasitikėjimas įmone daro įtaką jūsų pakartotiniams paslaugų pirkimams iš tos pačios įmonės? (pasirinkite tinkamą atsakymo variantą)
Dėl kokių priežasčių ar gautų naudų kitiems rekomenduotumėte tam tikrą paslaugas teikiančią įmonę?(pasirinkite tinkamus atsakymo variantus)
Kokias funkcijas ar informaciją tikitės rasti apsilankę tam tikros paslaugas teikiančios įmonės internetiniame tinklalapyje?(pasirinkite tinkamus atsakymo variantus)
Iš kokių šaltinių dažniausiai sužinote apie paslaugas teikiančias įmones?(pasirinkite tinkamus atsakymo variantus)
Kokiais kanalais jums patogiausia gauti informaciją apie paslaugas teikiančias įmones? (pasirinkite tinkamus atsakymo variantus)
Kokiais kanalais jums patogiausia gauti informaciją apie vykdomas įmonių lojalumo programas?(pasirinkite tinkamus atsakymo variantus)
Jūsų nuomone, kuri iš išvardintų priemonių labiausiai formuoja vartotojų lojalumą?
Jūsų lytis?
Jūsų amžius?
Jūsų išsilavinimas?