Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Kaip Jūs elgtumėtės, jeigu vieną dieną atsikėlę nejaustumėte kojų, nematytumėte ar negirdėtumėte garsų?

  1. Turbūt pasimesčiau ir šaukčiau.
  2. Išsigasčiau, nežinočiau ką daryti, kaip elgtis, bet susitaikyčiau.
  3. Eičiau žudytis
  4. Susitaikyčiau.
  5. Labai išsigąsčiau
  6. Išsigąsčiau bet poto susitaikyčiau su tuom ir toliau stengčiaus būt laimingu
  7. as pati turiu neįgaluma tai tikrai noreciau but sveika