Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Jūsų manymu neigalus žmogus norėtų išsigydyti savo ligą? Kodel taip manote?

  1. Nevisi gali išgydyti negalią ypač psichikos.
  2. Manau kad taip. Nėra lengva gyventi su liga, tačiau niekada negali žinoti gal žmogaus manymu jam taip geraiu.
  3. Nes jiem nesmagu kaip kiti šaiposi ir panašiai nes jiem tai nepatinka kaip šaiposi žmonės
  4. Žinoma. O kuris norėtų būti neįgalus?
  5. Manau, kad priklauso nuo to kokią negalią turi tas žmogus
  6. Žinoma
  7. taip, nes liga nera malonumas