Šiuolaikinių žmonių požiūris į neįgaliuosius

Ką Jūsų manymu išgyvna neįgalųjų šeimos?

  1. Belekaip blogai, bet ypač tiem sunku kurie dar turi šeima
  2. Sunku gyvenimą, būna ir geru
  3. Pažiūrėjus kokią negalią jie turi. O taip tai yra sunku pritapti prie aplinkos, su kuo susirasti darbą, sukurti šeimą ir panašiai.
  4. Patyces
  5. Neįgaliųjų šeimos gan retai būna liūdnos, jos nuolat yra stiprios ir tikisi, jog jų šeimos narys pasveiks ir viskas bus gerai.
  6. Nieko. Aišku galbūt būna sunkumų, bet manau jie bendrauja tarpusavyje visiškai normaliai.
  7. Jiems turėtų būti sunku pagelti visą tą skausmą kurį išgyvena neigalusis
  8. Visuomenės atstūmimo jausmą.
  9. Paramos trukuma
  10. Daugybę psichologinių ir socialinių sunkumų.