Belekaip blogai, bet ypač tiem sunku kurie dar turi šeima
Sunku gyvenimą, būna ir geru
Pažiūrėjus kokią negalią jie turi. O taip tai yra sunku pritapti prie aplinkos, su kuo susirasti darbą, sukurti šeimą ir panašiai.
Patyces
Neįgaliųjų šeimos gan retai būna liūdnos, jos nuolat yra stiprios ir tikisi, jog jų šeimos narys pasveiks ir viskas bus gerai.
Nieko. Aišku galbūt būna sunkumų, bet manau jie bendrauja tarpusavyje visiškai normaliai.
Jiems turėtų būti sunku pagelti visą tą skausmą kurį išgyvena neigalusis
Visuomenės atstūmimo jausmą.
Paramos trukuma
Daugybę psichologinių ir socialinių sunkumų.