Diskriminaciją, patiria neigiamą visuomenės požiūrį.
+++
Sielvartas, depresija
gal būt, jaučia diskomfortą, reikalauja didesnio dėmesio ar net finansinės paramos
sunkumai
Gal patyčias.
Rupesti
Manau jie išgyvena labai daug. Pradedant nuo to, jog jie turi rūpintis savo neįgaliu šeimos nariu kiekvieną dieną. Taip pat manau, kad jiems tenka išgirsti ir kitų žmonių nuomones, kurios kartais nebūna labai gražios.
Manau, kad būna įvairių situacijų, vieni į tai žiūri blaviai, paprastai, nekompleksuoja, yra kaip yra, kiti pergyvena, dejuoja, nelaimingi, bet manau bet kuriuo atveju šeimos nėra laimingos, ir dar situacija priklauso nuo neįgalumo lygio.
Liūdesį , kiek skaudu kai jo artimas žmogus turi tokią ligą.