Nevisada. Tik tais atvejais, kai visuomenė yra sveikai mąstanti ir išpažystanti tikrąsias vertybes. Prisitaikėliškumas prie neteisingų visuomenės veiksmų (pvz. gyvenimas iš kitų sąskaitos, smurtas prieš negimusius vaikus, rūkymas viešose erdvėse, keiksamažodžių vartosena ir valstybės vertybių neigimas) - nėra dorybė.
nezinau
iš dalies
Manau kiekvienas turi sekti savo kelia , o ne eiti paskui kitus , turi visada mokėti pateikti savo nuomonę , visų sekimas , darymas tuos pačius dalykus yra tiesiog tuštybė , negali būti visi žmonės vienodi .