Kaip manot kodėl jaunas žmogus yra kritiškas aplinkai?
Kuo mažiau žinai, tuo daugiau savimi pasitiki. Jauno žmogaus prigimtyje yra aktyviai veikti esamą tvarką ir nuostatas. Per daug suteikiama teisių jaunam žmogui, nereikalaujant iš jo vykdyti pareigas, o be to jauni žmonės nėra pratinami prie atsakomybės už veiksmus ir jų pasekmes.
nezinau
jaunystė - kvailystė. jaunas žmogus nėra pilnai subrendęs, todėl mėgsta maištauti prieš "visuomenės normas".
Nes jis yra prastai informuotas , neapsiskaitęs
Patirties stoka
nes nezino ko nori is gyvenimo , o kai kaskastai nesiseka kaltina tik aplinkinius
Nevisada. Tik tais atvejais, kai visuomenė yra sveikai mąstanti ir išpažystanti tikrąsias vertybes. Prisitaikėliškumas prie neteisingų visuomenės veiksmų (pvz. gyvenimas iš kitų sąskaitos, smurtas prieš negimusius vaikus, rūkymas viešose erdvėse, keiksamažodžių vartosena ir valstybės vertybių neigimas) - nėra dorybė.
nezinau
iš dalies
Manau kiekvienas turi sekti savo kelia , o ne eiti paskui kitus , turi visada mokėti pateikti savo nuomonę , visų sekimas , darymas tuos pačius dalykus yra tiesiog tuštybė , negali būti visi žmonės vienodi .