Kaip manot kodėl jaunas žmogus yra kritiškas aplinkai?
- Mazai skaito
- nes piktas
- Nemato perspektyvos Lietuvoje
- Šiuo metu jaunuoliai patys nežino kas yra dėl ko nors kaltas, todėl kaltina visus, tik ne save.
- Nes nusivylia ja
- Nežinau
- Nes jaunas žmogus yra laisva būtybė ir jam labai daug kas netinka
- Nes jis viskuom nepatenkintas
- nori pritapti
- Gal dėl to,kad jis jos nesupranta