Kaip manot kodėl jaunas žmogus yra kritiškas aplinkai?
Kuo mažiau žinai, tuo daugiau savimi pasitiki. Jauno žmogaus prigimtyje yra aktyviai veikti esamą tvarką ir nuostatas. Per daug suteikiama teisių jaunam žmogui, nereikalaujant iš jo vykdyti pareigas, o be to jauni žmonės nėra pratinami prie atsakomybės už veiksmus ir jų pasekmes.
nezinau
jaunystė - kvailystė. jaunas žmogus nėra pilnai subrendęs, todėl mėgsta maištauti prieš "visuomenės normas".
Nes jis yra prastai informuotas , neapsiskaitęs
Patirties stoka
nes nezino ko nori is gyvenimo , o kai kaskastai nesiseka kaltina tik aplinkinius