9. Kaip vertinate UAB „Omniva LT“ komunikaciją su klientais?
- Gerai
- Gerai
- neteko bendrauti
- Labai gerai
- Be priekaištų
- Gerai
- 10/10
- Nėra tekę bendrauti. Dažniausiai komunikacija, dėl iškilusių nesklandumų vyksta su pardavėju - siuntėju.
- Teko komunikuoti tai draugiskai baigesi.
- Labai gerai