8. Kaip vertinate UAB „Omniva LT“ paslaugų tiekimo greitį šventiniu laikotarpiu (Kalėdos, Velykos, Naujieji metai)?
- Gerai
- Švenčių laikotarpiu neuzsakineju prekių
- puikiai
- Labai prastai
- Gana greitas pristatymas kaip šventinėm dienom
- Vidutiniškai
- Gerai
- Šventiniu laikotarpiu prekių tenka palaukti pora dienų ilgiau. Bet suprantu, kad padidėja siunčiamų daiktų kiekis, kad klientas nepajustų pristatymo laiko skirtumo šventiniu laikotarpiu, manau tektų padidinti paštomatų kiekį. Tad vertinu - gerai.
- nu irgi gerai
- Pakankamai greitai