seoseses
Vieša
Pranešti

Seosesės: Ar žinote, kas yra SEO ir kaip vertinate SEO paslaugas Jūsų verslui?

Seosesės - SEO ir kūrybinio rašymo paslaugų teikėjos, nori išsiaiškinti, kaip visuomenė supranta, kas yra SEO. Šią anketą seosesės sukurti sugalvojo neatsitiktinai, tiesiog vis pasitaikydavo klientų, kurie kreipdavosi dėl web puslapio administravimo (pvz: užsakymų priėmimo, prekių įkėlimo), o ne dėl SEO veiksmų vykdymo. Taip pat pasitaiko klientų, kurie žino, kas yra SEO, kad jo verslui reikalingos šios paslaugos, tačiau tikisi labai greito rezultato.

Manote, kad Jūsų verslo niekas nemato, norite būti pastebimas, gauti daugiau užsakymų? O gal neturite laiko kelti postus į socialinius tinklus, kurti tekstus, vizualus - seosesės mielai padės Jums tai padaryti!

 

El. paštas:  [email protected]

Tel.nr. +37060058166; +37061539997

Facebook: https://www.facebook.com/SeoSeses/

Instagram: https://www.instagram.com/seoseses/

Lytis
Jūsų amžius
Socialinė padėtis
Ar žinote, kas yra SEO
Ar naudojate SEO savo darbe/versle? ( pildo tik tie, kurie į ankstesnį klausimą atsakė teigiamai)
Jeigu naudojate SEO savo darbe/veikloje, ar pastebėjote jo teigiamą įtaką? (pildo tik tie, kurie į 4 klausimą atsakė teigiamai)
Ar pritariate teiginiui, kad SEO paslaugos yra reikalingos verslui ir jo augimui? (pildo tik tie, kurie į 4 klausimą atsakė teigiamai)

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0301
Atsakymų03
Kita anketa »