Šeimų, auginančių epilepsija sergančius vaikus, stigmatizacijos problemos

9. Ar yra tekę susidurti su šiomis nemaloniomis situacijomis besigydant vaikui ligoninėje? (galite pažymėti 2 atsakymus)

  1. Baimė, nenoras priimti tokio ligonio į savo skyrių. Pvz. iš reanimacijos pakliuvus į infekcinį skyrių Santarose, gydančios gydytojos pirma reakcija buvo -"o ką mes su jumis darysime kai prasidės priepuolis? Gal jus geriau namo važiuokite?" Ir taip kiekvieną kartą užėjus į palatą, pirma frazė "tai gal jau namo?". Nors ir neurologinis, ir reanimacija yra tame pačiame pastate, noras mumis atsikratyti buvo didžiulis.
  2. Neteko
  3. Neteko ne vieno is variantu
  4. Tinkami vaistai musų atveju nėra kompensuojami perkame pilna kaina tai mėnesiui kainuoja 31 eurą
  5. Ne
  6. naujovių trūkumas,psichologinės pagalbos vaikui ir tėvams trūkumas,informacijos dėl integracijos kasdienybėje su liga trūkumas
  7. Nesusiduriau
  8. Ligoninės patirtis labai gera
  9. Nemalonios slaugytojos
  10. Teko gulėti dėl virusinių infekcijų - bronchitų, dėl plaučių uždegimų ir ne neurologijos skyriaus gydytojai nenoriai paaiškina, ar skiriami vaistai suderinami su naudojamais dėl epilepsijos