Šeimos restorano Kaune paklausa

Jūsų pasiūlymai, pastebėjimai ko trūksta kavinėms, restoranams, kad ten būtų patrauklu ateiti šeimoms

  1. Truksta tam atitinkamu asmenu, kurie sudomintu vaikus, pasirupintu ju laisvalaikiu.
  2. -
  3. Turėtų būti daugiau erdvės skirtos butent vaikams, taip pat vaikiškas meniu.
  4. Man tai iš tiesų nepatiktų jei kieno nors kito vaikas dūktų šalia manęs man pietaujant su kokiais darbdaviais, bet iš kitos pusės - reikia kokio šeimyninio restorano Kaune :)
  5. Atskiru vaikų žaidimu kambariu
  6. Zonu vaikams ir zmogaus, kuris visada butu toje zonoje.
  7. Ne
  8. Manau turetu buti atskirtos zonos. Gal netgi turetu buti tam tikri vakarai spec vakrai leidimui su vaikais. Žinoma turi būti vaikų užimtumas.(vaiku kampas). Pvz. Intilsit restorane. tik tiek kad jau ten tai yra padaryta, bet neskiriama per daug demesio tam reikalui. Spec meniu vaikams.
  9. Padaryti daugiau vaiku zaidimu aiksteliu, taip pat zaidimu kambariu, kur tevai galetu palikti savo vaikus
  10. vaikų žaidimams išskirtų plotų :)