Šeimos restorano Kaune paklausa

Jūsų pasiūlymai, pastebėjimai ko trūksta kavinėms, restoranams, kad ten būtų patrauklu ateiti šeimoms

  1. Galėtų būti daugiau privačių vietų kavinėse, kur vaikai netrukdytų kitiems kavinės lankytojams arba vaiku kambariai, kuriuose būtų po prižiūrėtoją, kad tevai taip pat galėtų pabendrauti su draugais, o ne tik vaikštioti paskui vaikus.Tuomet, manau, daugiau šeimų lankytusi kavinėse, restoranuose.
  2. Jaukumo, mielesnės atmosferos, galbūt, visgi esu linkęs manyti, kad šeimos sąmoningai mažai lankosi viešojo maitinimo įstaigose, dėl nusistovėjusių papročių, kultūrinių įpročių, iš dalies dėl ekonominių veiksnių.
  3. Seimos zonu
  4. Vietos, kur butu vaiku zona.
  5. Bent jau vaikiškų kėdučių, kurias papildomai atneštų personalas, pamatęs atėjusius tėvelius su mažais vaikais
  6. Žaidimų aikštelių, vaikiško meniu, vietos, kur vaikai galėtų pabūti be tėvų priežiūros
  7. zaidimu plotas vaikams
  8. pakantumo,tolerancijos,atlaidumo ir dirbančių mamų :),tada jos supras griūvančius ant žemės,verkiančius,klykiančius ir nuo stalų "vagiančius"vaikus :D
  9. Kampų vaikams, kur jie galėtų žaisti nelakstydami po visą restoraną ir rastų užsiėmimą.
  10. kad nezviegtu vaikai