Userpdambauskas
Vieša
Pranešti
Anketa neaktyvi

savireguliacijos ir orientacijos į laimę įtaka subjektyvios gerovės išgyvenimui studentų imtyje

Esu Vytauto Didžiojo universiteto psichologijos studentas. Atlieku anketinį tyrimą bakalauriniam darbui. Šiuo tyrimu noriu išsiaiškinti, kaip savireguliacija ir orientacija į laimę įtakoja subjektyvios gerovės išgyvenimą. Anketa yra anoniminė, atsakymai bus naudojami apibendrinti duomenims, statistinei analizei, išvadų darymui.
Lytis
Žemiau pateikti 63 teiginiai, kuriuos turite įvertinti, pagal tai kiek su jais sutinkate. Atidžiai perskaitykite teiginius ir pažymėkite labiausiai Jums tinkantį variantą.
Šiame puslapyje surašyti žodžiai apibūdina skirtingus jausmus ir emocijas. Perskaitykite kiekvieną žodį ir pažymėkite, kaip dažniausiai jaučiatės, t.y. ne kaip Jūs šiandien jaučiatės, bet kaip Jūs apskritai esate linkęs jaustis ( pažymėkite variantą, kuris Jums atrodo tinkamiausias).
Atidžiai perskaitykite žemiau išvardintus teiginius. Įvertinkite kaip kiekvienas teiginys atitinka tai, kaip Jūs gyvenate savo gyvenimą ( pažymėkite variantą, kuris Jums atrodo tinkamiausias).
Žemiau pateikti penki teiginiai, atspindintys pasitenkinimą gyvenimu. Įvardinkite kiekvieną iš jų ( pažymėkite variantą, kuris Jums atrodo tinkamiausias).

Anketos meniu

Kita anketa »