Jei atsakymas teigiamas, trumpai aprašykite savo savanorystės patirtį bei paminėkite savo amžių kurio buvote ar esate vykdydami savanorišką veiklą.
Buvo smagu, galėjau kitiems žmonėms suteikti linksmos veiklos, susibendravau su kai kuriais savoneirs,
Bendruomenės švenčių organizavimas ir rengimas. 33 metai
Su vaikais ne kartą teko dalyvauti akcijose darom ir "uždek žvakelę ant pamiršto kapo" (apleistų kapų tvarkyme)
Man yra 16, dalyvauju įvairiose savanorysciu veiklose kaip švietimo veiklos ar socialinės veiklos.
35 metai, organizavome labdaringą grožio renginį. Pinigai buvo skirti daugiavaikėms mamoms.
Dabar priklausau organizacijoje Jurbarkas gyvas
Gp tikrinimas ,renginių organizavimas .
Renginiu organizavimas, padėjimas vaiku stovyklose bei organizuojamose veiklose, pagalba bibliotekoje bei jos renginiuose , labai daug dalyvavimo renginiuose
Pradėjau savanoriauti 14-15 dabar esu 17 toliau tęsiu sia veikla
Savanoriauju nuo 14 dabar man 16
14 metų savanoriavau Karklės festivalį, savo mieste mažuose renginiuose.