Jei atsakymas teigiamas, trumpai aprašykite savo savanorystės patirtį bei paminėkite savo amžių kurio buvote ar esate vykdydami savanorišką veiklą.
Savo bendruomenės iniciatyvose, kultūros centro renginiuose.
Nuo 14 metų iki dabar (31 metai) savanoriauju įvairiose veiklose. Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijoje teko ne tik savanoriauti, bet ir organizuoti/koordinuoti jaunimo veiklą, vėliau įsijungiau ir į "Maisto banko" akcijų veiklas.
Buvau 14 , mano patirtis labai gera ir pamokanti.
Buvau 29 metų. Savanorystė buvo pagalva seneliams.
Padedu ir lankau vieną sergančią moterį. Senatvė ir vienišumas- liūdna situacija
Visada yra malonu duoti nesitikint gauti atgal. Man tai yra malonumas ir savotiškas širdies nuraminimas galint padėti tiems kam to labai reikia.
Neapmokama veikla pradėjau užsiėminėti jau nuo 1 klasės. Sulaukus 15 pradėjau savanoriauti organizacijoje, kurios dėka pradėjau savanoriauti neapmokamai įvairiuose renginiuose pvz. sporto rungtynės, Maisto Bankas… Savanorystė atvėrė ir vis dar atveria daug galimybių, todėl esu be galo laiminga turėdama tokios patirties..
Savanoriauju bibliotekoje, taip pat padedu kituose renginiuose, priklauso ką paskirs vadovė. 18 metų
Amžius 17 -a, metų. Taip, su didžiausiu noru atlieku savanorišką veiklą, aktyviai įsitraukiu pats ir skatinu kitus tai daryti. Neseniausiai atlikau 6 mėn. trukusią savanorystę JST organizacijoje. Kiekviena savanorystės veikla duoda savus „vaisius", tad reikia nepabijoti įsitraukti ir daryti.