Šaunamieji ginklai

Lytis:

Jūsų amžius

Ar kada nors domėjotės, domitės, šaunamaisiais ginklais ?

  1. Taip
  2. Taip
  3. Ne
  4. Nelabai
  5. Taip
  6. Domiuosi, ypač 20 amžiaus graižtvinius.
  7. Ne
  8. Taip
  9. Taip
  10. Taip

Ar kada nors šaudėt ?

Kiek kartų šaudėt ?

Ar norėtumėte pabandyti ? (Taip, ne, kodėl ?)

  1. Taip
  2. Taip, tai yra smagu.
  3. Tai kad jau šaudžiau
  4. Ne ,neidomu
  5. Taip
  6. Taip

Ar norėtumėte turėti savo ginklą ?

  1. Taip
  2. Taip
  3. Ne
  4. Turiu
  5. Turiu
  6. Ne
  7. Taip
  8. Taip
  9. paliubomu seni mafija

1791 metais į JAV priimtą Teisių bilį – dešimties pagrindinių šalies konstitucijos pataisų rinkinį – buvo įtraukta nuostata, kad „tinkamai tvarkoma milicija yra būtina laisvos valstybės saugumui, todėl piliečių teisė turėti ir nešioti ginklą negali būti varžoma“. Ar Lietuvai reikėtų panašių pataisų, kodėl ?

  1. Taip, savigynai reiktu.
  2. Ne, dėl mūsų saugumo
  3. Manau kad ne, nes žmonės turintis ginkla taip pat gali būt grėsmė kitiems kaip ir apsauga.
  4. Taip
  5. Reikėtų, valdžia negalės įvesti policinės valstybės ir žmonės galės gintis nuo užpuolikų.
  6. Ne nereika,nes padides daugiau teraktu
  7. Ne, ginklus gauti būtų daug paprasčiau ir jaunimui
  8. Taip
  9. ne

Jūsų nuomonė apie automatinių ginklų legalizacija ?

  1. Automatiniai ginklai ne turi but parduodami paprastiems piliečiams.
  2. Negatyvi
  3. Manau, jog nereiktų legalizuoti ginklų.
  4. Reikia juo legalizuot dėl saugumo
  5. Paprastiems žmonėms jų nereikia.
  6. Galima legalizuoti, tačiau reiktų griežtinti įsigyjimo sąlygas
  7. Teigiama
  8. ne

Jųsū manimu, ar verta leisti mokytojams legaliai įsigyti ginklus ir atsinešti į mokyklą, kad apsaugoti savę ir mokinius išpuolių metų ?

  1. Manau kad verta, jai mokykloje būtų kažkos atvejis tai mokytojai galetu apsaugoti mokinius.
  2. Taip
  3. Lietuvoje arba nepasitaiko išpuolių arba jie buna labai retai, todėl nereiktų mokytojams turėti ginklu, vietoj to geriau su savim turėt dūjas ar kitas lengviasnias apsisaugojimo priemones
  4. Ne. Tam yra duju balionėliai ir t.t
  5. Verta, tik reikia, kad mokytojai praeitų visus psichologinius tyrimus.
  6. Neverta
  7. Ne, nėra poreikio
  8. Tik praėjus specialius, griežtus testus
  9. ne

Ką manote apie sportinį šaudyma (ne biatlonas)?

  1. Manau tai turi teisę egzistuoti kaip ir visos kitos sportines šakos.
  2. Turi teisę egzistuoti, nes ne kiekvienas moka ginklu naudotis.
  3. Nesamone
  4. Teigiamai, daug žmonių užsiima šiuo hobiu.
  5. Beprasmismiškas užsiemimas
  6. Nieko prieš
  7. Tai visai įdomus sportas
  8. kietasi

Ar verta platintį šią sporto šaką Lietuvoje, kodėl ?

  1. Verta ja platinti todėl kad daugelis žmoniu gales pašaudyt, suprast kad ginklai tai ne baisu.
  2. Galima, bet ne prioritetas šiandieninėm sąlygom.
  3. Ne
  4. Verta. Atsiras daug naujų sporto klubų.
  5. Jei yra pakankamai susidomėjusių
  6. Taip
  7. taip

Kaip manote, ar šaudykla yra pelningas verslas ?

  1. Sunku atsakyti.
  2. Taip
  3. Manau, kad ne nes nedaug žmonių dažnai apsilanko šaudyklose, žymiai lengviau plėsti paprastą verslą.
  4. Taip
  5. Labai pelningas.Už kulkas šaudykloje žmogus permoka dešimtį kartų.
  6. Tik ne Lietuvoj
  7. Ne
  8. Taip
  9. taip

Kaip manote, ar šaudykla yra pelningas verslas ?

Ar verta platinti šaudyklas Lietuvoje, kodėl ?

  1. Taip, nes pašaudyt šaudykloje yra smagu ir gyvenime igūdis šaudyti gali praversti.
  2. Taip, pasirengimui blogiausiais atvejais
  3. Šiandienėm sąlygom manau kad - ne
  4. Manau, kad jų užtenka.
  5. Pagal poreikį
  6. Taip, nes žmonės, kurie domisi ginklais galės laisviau šaudyti, neperkant brangių bei pavojingų ginklų
  7. taip
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą