Šaunamieji ginklai
Lytis:
Jūsų amžius
Ar kada nors domėjotės, domitės, šaunamaisiais ginklais ?
- Taip
- Taip
- Ne
- Nelabai
- Taip
- Domiuosi, ypač 20 amžiaus graižtvinius.
- Ne
- Taip
- Taip
- Taip
Ar kada nors šaudėt ?
Kiek kartų šaudėt ?
Ar norėtumėte pabandyti ? (Taip, ne, kodėl ?)
- Taip
- Taip, tai yra smagu.
- Tai kad jau šaudžiau
- Ne ,neidomu
- Taip
- Taip
Ar norėtumėte turėti savo ginklą ?
- Taip
- Taip
- Ne
- Turiu
- Turiu
- Ne
- Taip
- Taip
- paliubomu seni mafija
1791 metais į JAV priimtą Teisių bilį – dešimties pagrindinių šalies konstitucijos pataisų rinkinį – buvo įtraukta nuostata, kad „tinkamai tvarkoma milicija yra būtina laisvos valstybės saugumui, todėl piliečių teisė turėti ir nešioti ginklą negali būti varžoma“. Ar Lietuvai reikėtų panašių pataisų, kodėl ?
- Taip, savigynai reiktu.
- Ne, dėl mūsų saugumo
- Manau kad ne, nes žmonės turintis ginkla taip pat gali būt grėsmė kitiems kaip ir apsauga.
- Taip
- Reikėtų, valdžia negalės įvesti policinės valstybės ir žmonės galės gintis nuo užpuolikų.
- Ne nereika,nes padides daugiau teraktu
- Ne, ginklus gauti būtų daug paprasčiau ir jaunimui
- Taip
- ne
Jūsų nuomonė apie automatinių ginklų legalizacija ?
- Automatiniai ginklai ne turi but parduodami paprastiems piliečiams.
- Negatyvi
- Manau, jog nereiktų legalizuoti ginklų.
- Reikia juo legalizuot dėl saugumo
- Paprastiems žmonėms jų nereikia.
- Galima legalizuoti, tačiau reiktų griežtinti įsigyjimo sąlygas
- Teigiama
- ne
Jųsū manimu, ar verta leisti mokytojams legaliai įsigyti ginklus ir atsinešti į mokyklą, kad apsaugoti savę ir mokinius išpuolių metų ?
- Manau kad verta, jai mokykloje būtų kažkos atvejis tai mokytojai galetu apsaugoti mokinius.
- Taip
- Lietuvoje arba nepasitaiko išpuolių arba jie buna labai retai, todėl nereiktų mokytojams turėti ginklu, vietoj to geriau su savim turėt dūjas ar kitas lengviasnias apsisaugojimo priemones
- Ne. Tam yra duju balionėliai ir t.t
- Verta, tik reikia, kad mokytojai praeitų visus psichologinius tyrimus.
- Neverta
- Ne, nėra poreikio
- Tik praėjus specialius, griežtus testus
- ne
Ką manote apie sportinį šaudyma (ne biatlonas)?
- Manau tai turi teisę egzistuoti kaip ir visos kitos sportines šakos.
- Turi teisę egzistuoti, nes ne kiekvienas moka ginklu naudotis.
- Nesamone
- Teigiamai, daug žmonių užsiima šiuo hobiu.
- Beprasmismiškas užsiemimas
- Nieko prieš
- Tai visai įdomus sportas
- kietasi
Ar verta platintį šią sporto šaką Lietuvoje, kodėl ?
- Verta ja platinti todėl kad daugelis žmoniu gales pašaudyt, suprast kad ginklai tai ne baisu.
- Galima, bet ne prioritetas šiandieninėm sąlygom.
- Ne
- Verta. Atsiras daug naujų sporto klubų.
- Jei yra pakankamai susidomėjusių
- Taip
- taip
Kaip manote, ar šaudykla yra pelningas verslas ?
- Sunku atsakyti.
- Taip
- Manau, kad ne nes nedaug žmonių dažnai apsilanko šaudyklose, žymiai lengviau plėsti paprastą verslą.
- Taip
- Labai pelningas.Už kulkas šaudykloje žmogus permoka dešimtį kartų.
- Tik ne Lietuvoj
- Ne
- Taip
- taip
Kaip manote, ar šaudykla yra pelningas verslas ?
Ar verta platinti šaudyklas Lietuvoje, kodėl ?
- Taip, nes pašaudyt šaudykloje yra smagu ir gyvenime igūdis šaudyti gali praversti.
- Taip, pasirengimui blogiausiais atvejais
- Šiandienėm sąlygom manau kad - ne
- Manau, kad jų užtenka.
- Pagal poreikį
- Taip, nes žmonės, kurie domisi ginklais galės laisviau šaudyti, neperkant brangių bei pavojingų ginklų
- taip