Salotairridikelis.lt smalsauja: kaip dažnai jūsų namuose gaminami patiekalai, kuriuose yra švieži, termiškai neapdoroti maisto produktai – daržovės, vaisiai ar uogos?

Internetinė parduotuvė Salotairridikelis.lt gali jums suteikti platų šviežių ir kokybiškų produktų pasirinkimą, kuriuos gauname ne tik iš savo asmeninio ūkio bei kitų Lietuvos ūkininkų, tačiau ir importuojame iš daugelio ES šalių ūkių. Mūsų įmonė įkurta Lietuvoje ir plėtojama jau per 7 dešimtis metų. Mūsų asortimente rasite tokius produktus, kaip: daržovės, vaisiai ir uogos.

Vienas didžiausių parduotuvės Salotairridikelis.lt privalumų, jog teikiame tik kokybiškus produktus už itin gerą kainą, kuriuos galime pristatyti į bet kurią jūsų pasirinktą vietą Kaune ar Kauno rajone jau sekančią darbo dieną po užsakymo. Taip pat, kadangi, mes labai vertiname savo klientus – stengiamės užtikrinti kuo aukštesnę aptarnavimo kokybę – konsultuojame, padedame atlikti užsakymus internetinėje parduotuvėje bei atsakome į kitus jums rūpimus klausimus.

Kilo klausimų? Susisiekite su mumis:

El. paštas: [email protected]

Tel.: +370 6 12 34567

Mus rasite: Salotų g. 1, Ridikų k., Kauno r., LT-12345 LIETUVA

Pateikite užsakymą: https://www.salotairridikelis.lt

 

Salotairridikelis.lt smalsauja: kaip dažnai jūsų namuose gaminami patiekalai, kuriuose yra švieži, termiškai neapdoroti maisto produktai – daržovės, vaisiai ar uogos?

Kaip dažnai gaminate namuose?

Kurie produktai iš pateiktų yra jūsų mėgstamiausi?

Kaip dažnai vartojate šviežius, termiškai neapdorotus daržoves, vaisius ar uogas?

Kuriuos produktus dažniausiai renkatės valgyti prie mėsos / mėsos pakaitalo (pvz.: sojos)?

Ar propaguojate ir užsiimate sveika mityba?

Kas jums labiausiai trugdo laikytis sveikos, subalansuotos mitybos?

Ar jums padėtų / palengvintų laikytis sveikos mitybos šviežių maisto produktų pristatymas į namus, pateikiant užsakymą internetu?

Susikurti savo anketąAtsakyti į šią anketą