reikia vartoti ne kuo daugiau o proto ribose mano nuomone, nes kas per daug tas nesveika o visko po biskiuka tikrai galima
nezinau..
Pritariu, šokoladas pasaulį verčia laimingesnia vieta
Pritraukia daugiau klientų, sudomina.
Vertinu gan teigiamai.
Neigiamai.
nekreipiu dėmesio. :)))
Vertinu teigiamai, jei reklaminis stendas yra patrauklus, ne per daug išsišokantis.