Kaip vertinate reklaminius stendus, skatinančius pirkti ir vartoti kuo daugiau?
- Gundo pasiulymai...bet apsvarstau ar verta,ar butina...
- nekreipiu demesio i tai
- nepasiduodu reklamai
- Neigiamai.
- Teigiamai, nes tai juk verslas, kuo daugiau reklamos tuo daugiau šansų, kad bus įsigyti butent tas šokoladas. Kiekvienas turim galvą ant pečių, kas norės pirkti tas nusipirks, kas ne tai ne. :)
- Nezinau
- Laiko svaistymas
- Nei teigiamai nei neigiamai
- :*
- Pasikliauju savo nuomone.