Usersakiuviesojibiblioteka
Vieša
Pranešti

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS IR PADALINIŲ VARTOTOJŲ PASITENKINIMO TEIKIAMOMIS PASLAUGOMIS KLAUSIMYNAS

Gerbiamas respondente,
šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas yra išsiaiškinti Šakių rajono savivaldybės  viešosios bibliotekos ir padalinių vartotojų pasitenkinimo lygį teikiamomis paslaugomis.
Šio tyrimo rezultatai padės bibliotekai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą.
Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Dėkojame už Jūsų atsakymus!

Pic
1. Kurios Šakių rajono bibliotekos paslaugomis Jūs naudojatės dažniausiai ?
2. Kaip dažnai naudojatės Šakių viešosios bibliotekos/padalinio paslaugomis?
3.1 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio patalpomis?
3.2 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio aptarnavimo kokybe (paslaugumu, informacijos suteikimu ir pan.) ?
3.3 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio darbo laiku?
3.4 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio nuorodomis, padedančiomis susiorientuoti bibliotekoje (nukreipiančios rodyklės, užrašai ir pan.)?
3.5 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio pasiekiamumu (viešasis transportas, privažiavimas, automobilių statymas ir pan.)?
3.6 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio informacijos sklaida apie bibliotekos veiklą ir paslaugas (spauda, svetainė, „Facebook“ paskyra ir pan.)?
3.7 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio knygomis?
3.8 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio periodiniais leidiniais?
3.9 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešojoje bibliotekoje/padalinyje esančiais įrenginiais (kompiuteriais, savitarnos įrenginiais, kopijavimo aparatais ir pan.)?
3.10 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio renginiais?
3.11 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio organizuojamais mokymais (kaip naudotis kompiuteriu ar susirasti reikiamą informaciją, pan.)?
3.12 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio bibliotekininkų konsultacijomis ir pagalba ieškant bei naudojantis informacija?
3.13 Ar esate patenkintas (-a) Šakių viešosios bibliotekos/padalinio elektroninėmis paslaugomis, internetu (el. katalogu, duomenų bazėmis ir pan.)?
4. Ar rekomenduotumėte kitiems apsilankyti Šakių viešojoje bibliotekoje/padalinyje?
4.1 Ar rekomenduotumėte kitiems dalyvauti renginiuose ir kituose užsiėmimuose Šakių viešojoje bibliotekoje/padalinyje (paskaitos, mokymai, žaidimai ir pan.)?
5. Ar ketinate lankytis Šakių viešojoje bibliotekoje/padalinyje ateityje?
7. Jūs esate:
9. Jūsų amžius:
10. Jūsų išsilavinimas:
11. Ar šiuo metu dirbate?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų2512456
Atsakymų0617

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »