Rūšiavimas

Ką Jūs manote apie rūšiavimą?

  1. būtinas dalykas!
  2. Padeda apsaugoti gamtą, sutaupyti pinigų, bet sistema neišvystyta.
  3. Rūšiuoti yra gyvybiškai svarbu.
  4. Visi žmonės turėtų rūšiuoti, kad liktų kuo mažiau neišrūšiuotų atliekų.
  5. Tai labai naudingas bei reikalingas dalykas :)