Manau rusiavimas yra tikrai svarbus dalykas, bet siu dienu pasaulyje kai zmones skuba, yra labai uzsieme kitais reikalais tiesiog neturi laiko arba tingi rusiuoti savo siuksles.
Labai reikalingas, juk daug atlieku galima perdirbti ir naudoti vel.
Manau, kad tai tikrai geras dalykas. O jeigu už tai žmogus gautų bent pora centų lietuva tikrai taptų švaresnė, nes nebūtų tikslo šiūkšles mesti bet kur.
Reikalingas
tai labai svarbu del musu paciu
Lietuvoje nepopuliarus, nes nematome išrūšiavimo rezultato.
Rūšiavimas reikalingas, nes tai prisideda prie gamtos išsaugojimo.
Mes rusiuojame siuksles nes pas mus taikomos baudos už nerusiavima,ir seip siuksles rusiuoti reikia nes jos tersia aplinka