Rinkodaros klausimynas apie Citybee

Sveiki, esame Socialinių mokslų kolegijos Logistikos ir transporto valdymo studentai. Atliekame apklausą apie „CityBee“ mašinų nuomą. Ši apklausa bus skirta išanalizuoti žmonių nuomonę apie „CityBee“ paslaugas? Anketa yra anoniminė. Dėkojame už sugaišta laiką.

1. Ar naudojate „CityBee“ mašinų nuomos paslaugas? ( Jeigu nesinaudojate pereikite prie 12 klausimo.)

2. Kaip dažnai per savaite laiko tenka pasinaudoti „CityBee“ paslaugomis?

3. Iš kur sužinojote apie „CityBee“ teikiamas paslaugas?

4. Kiek pinigų išleidžiate „CityBee“ paslaugomis per savaite?

5. Prašom nurodyti, kiek pritariate šiems teiginiams.

6. Ar esate patenkinti „CityBee“ automobilių kainomis?

7. Ar jus tenkina „CityBee“ siulomų automobilių asortimentas?

8. Prašom nurodyti, kiek pritariate šiems teiginiams

9. Padalinkite 100 taškų tarp paminėtų city bee automobilių kurie atspindėtų jūsų nuomonę kurį automobile maloniausia vairuoti mieste.

10. Jeigu automobilių “malonuma vairuoti” vertinate 100 taškų , kiek jūsų nuomonę vertintumėte taškais kitų transport priemonių pasirinkimą pasirinkimą?

11. Išranguokite žemiau pateiktus automobilių nuomos pasirinkimo kriterijus, kai 5-tai svarbiausias , o 1 pats nesvarbiausias

12. Koks jūsų socialinis statusas?

Jūsų lytis?

Koks jūsų amžius

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą