Kaip vertintumėte restoraną “Režisierius”? (Jeigu neteko lankytis, parašykite susidariusią nuomonę apie šią maitinimo įstaigą)
- Didelės kainos ir mažos porcijos
- 10 balu:)
- Vertinu labai teigiamai.
- Labai geras restoranas, kuris atitinka visus mano steriotipus ir reikalavimus, daznai cia lankausi ir rekomenduoju kitiems