Kaip vertintumėte restoraną “Režisierius”? (Jeigu neteko lankytis, parašykite susidariusią nuomonę apie šią maitinimo įstaigą)
Jaukus restoranas, skanus maistas
Puikiai !!!
Restoranas geras. Maistas ir aptarnavimas aukšto lygio. Verta lankytis.
Bloga
Geras restoranas atsipalaiduoti su draugais ar šeima
labai geras restoranas
Vis noriu užeiti, bet dažniausiai pasirenkame jau išbandytas kavines.
Ivertinciau gerai
Susidariau išankstinę nuomonę iš pokalbių su tais, kurie ten lankėsi. Jauki aplinka, geras aptarnavimas ir kt. Tačiau meniu esantys gėrimai/patiekalai labai brangūs