Restoranas „Režisierius"

Kaip vertintumėte restoraną “Režisierius”? (Jeigu neteko lankytis, parašykite susidariusią nuomonę apie šią maitinimo įstaigą)

  1. Jaukus restoranas, skanus maistas
  2. Puikiai !!!
  3. Restoranas geras. Maistas ir aptarnavimas aukšto lygio. Verta lankytis.
  4. Bloga
  5. Geras restoranas atsipalaiduoti su draugais ar šeima
  6. labai geras restoranas
  7. Vis noriu užeiti, bet dažniausiai pasirenkame jau išbandytas kavines.
  8. Ivertinciau gerai
  9. Susidariau išankstinę nuomonę iš pokalbių su tais, kurie ten lankėsi. Jauki aplinka, geras aptarnavimas ir kt. Tačiau meniu esantys gėrimai/patiekalai labai brangūs
  10. Jauki aplinka, malonus aptarnavimas