Repatriantai (reemigrantai)

Sveiki, mes esame Kauno Technologijos Universiteto 2 kurso studentės. Atliekame apklausą apie reemigrantus (po savo darbo užsienyje į tėvynę sugrižęs asmuo), kad išsiaiškintume jų emigravimo ir grįžimo į tėvynę priežastis. Anketa yra anoniminė, užtruksite tik porą minučių. Ačiū už atsakymus!

Jūsų lytis:

Amžius:

Jūsų išsilavinimas:

Iš kokios šalies grįžote?

Kitos (įrašykite):

  1. Ispanijos
  2. Kipras

Kiek metų praleidote dirbant ir gyvenant užsienyje?

Jūsų išvykimo priežastys (pasirinkite vieną arba kelias):

Kita (įrašykite):

  1. Lietuvoje dirbi uz 3 o gauni Minimuma,,,Nepadorus darbdaviu poziuris ir Labai mazos Algos,
  2. Tevai išvyko
  3. Is durnumo
  4. MAMA LIEPĖ

Jūsų parvykimo priežastys (pasirinkite vieną arba kelias):

Kita (įrašykite):

  1. Noras pailsėti/pakeisti aplinką
  2. Pas mergina
  3. Linkeciau Visose Sferose Dirbantiems ZENKLIAI Kelti Atlyginimus,Kitai nieko Teigiamo Nebus,,,
  4. Is durnumo
  5. Pasiilgau tievynes
  6. Duhai kiti darbuotojai
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą