Repatriantai (reemigrantai)
Sveiki, mes esame Kauno Technologijos Universiteto 2 kurso studentės. Atliekame apklausą apie reemigrantus (po savo darbo užsienyje į tėvynę sugrižęs asmuo), kad išsiaiškintume jų emigravimo ir grįžimo į tėvynę priežastis. Anketa yra anoniminė, užtruksite tik porą minučių. Ačiū už atsakymus!
Jūsų lytis:
Amžius:
Jūsų išsilavinimas:
Iš kokios šalies grįžote?
Kitos (įrašykite):
- Ispanijos
- Kipras
Kiek metų praleidote dirbant ir gyvenant užsienyje?
Jūsų išvykimo priežastys (pasirinkite vieną arba kelias):
Kita (įrašykite):
- Lietuvoje dirbi uz 3 o gauni Minimuma,,,Nepadorus darbdaviu poziuris ir Labai mazos Algos,
- Tevai išvyko
- Is durnumo
- MAMA LIEPĖ
Jūsų parvykimo priežastys (pasirinkite vieną arba kelias):
Kita (įrašykite):
- Noras pailsėti/pakeisti aplinką
- Pas mergina
- Linkeciau Visose Sferose Dirbantiems ZENKLIAI Kelti Atlyginimus,Kitai nieko Teigiamo Nebus,,,
- Is durnumo
- Pasiilgau tievynes
- Duhai kiti darbuotojai