Remigijaus baldai: kokį virtuvės interjerą renkatės?

,,Remigijaus baldai" (www.remigijausbaldai.lt)  - gamina baldus pagal individualius klientų poreikius daugiau nei 17 metų. ,,Remigijaus baldai" (www.remigijausbaldai.lt) užsakymus priima visoje Lietuvoje. Kiekvienas užsakymas yra išskirtinis, nes jis pritaikytas pagal kliento norus: individualus išmatavimai, spalvų deriniai ir stilius. Kiekvienam užsakymo įgyvendinimui reikalingas ypatingas kruopštumas ir susikaupimas, kuriuos per savo darbo praktikos metus stipriai ištobulinome. Virtuvės baldai, vaiku kambario baldai, vonios baldai, prieškambario baldai, miegamojo baldai - gaminame viską pagal kiekvieno norus.

 

,,Remigijaus baldai" (www.remigijausbaldai.lt) skirdami ypatingą dėmesį klientų poreikių įgyvendinimui domisi: koks virtuvės interjeras Jums labiausiai patinka,kokio stiliaus, bei kokios medžiagos turi būti naudojamas? ,,Remigijaus baldai" (www.remigijausbaldai.lt) per savo darbo patirtį yra sukaupę didelį klientų poreikių įgyvendinimo bagažą. Klientai kreipiasi su labai įvairaus pobūdžio užsakymais, todėl išmokome būti lankstūs ir kruopščiai įsigilinę į kliento poreikius pasiūlyti ir įgyvendinti jam tinkamiausią projektą.

 

Norite atsinaujinti interjerą? Susisiekite su mumis ir mes rasime būdų įgyvendinti Jūsų užsakymą. Priimami individualūs užsakymai visoje Lietuvoje.

El. p. [email protected]

Telefonas: +37060103995

Adresas: Pramonės g. 27F, Šiauliai

Facebook: https://www.facebook.com/remigijausbaldai/

www.remijausbaldai.lt

 

 

Remigijaus baldai: kokį virtuvės interjerą renkatės?

Kokio stiliaus virtuvės intejeras Jums labiausiai patinka?

Kokios spalvos turėtų dominuoti virtuvės interjere?

Kokios tekstūros medžiagos turėtų būti naudojamos virtuvės interjere?

Ar esate pasinaudoję ,,Remigijaus baldai" siūlomomis paslaugomis?

Kaip vertinate ,,Remigijaus baldai" teikiams paslaugas?

    …Daugiau…
    Susikurti savo anketąAtsakyti į šią anketą