telikas, internetas, pastas, zurnalai, gatves nebebutu uzterstos siukslemis. bet taip pas zmones nebezinotu ka pirkt, nes nezinotu ko yra xD
Nieko
Pasaulis nesugriūtų, bet grįžtume atgal į tuos laikus, kai visi aplink šaukia balsu ir ragina pirkti iš jų ;))
Sumažėtų prekių ir paslaugų pardavimai.
Nieko :)
Nežinotu naujienu
Įmonių pelnas sumažėtų, prarastų dalį lankytojų, o vartotojai abejotų, nežinotų koks produktas ar kokia paslauga tinkama jiems, neturėtų su kuo palyginti.
Kai kurios prekės ar paslaugos liktų nepastebėtos, sumažėtų konkurencija tarp įmonių.
Sumažėtų pirkimai, o žmonės mažiau skųstųsi įkyriais pranešimais ne laiku ir ne vietoje