zmones nebezinotu ka prikti
nieko
Televizija ir pan bankrutuotų :D
Nežinotumė kas naujo atsirado mūsų rinkoje
Tiesiog žmonės turėtų tai, ko iš tiesų jiems reikia. VIsuomenė būtų laimingesnė, nes nejaustų spaudimo įsigyti tai, ko visiškai nereikia.
Myliu Renata ;*
Tuomet būtų tiesioginė reklama - iš lūpų į lūpas.
Būtų fainai
Tikrai ne pasaulio pabaiga!
Sutaupytu imones pajamu kurias isleidzia reklamai,geras prekes ir nereklamavus perka