Reklamos rūšių įtaka vartotojams

Kaip manote, kas nutiktų, jeigu reklamos neliktų?

  1. zmones nebezinotu ka prikti
  2. nieko
  3. Televizija ir pan bankrutuotų :D
  4. Nežinotumė kas naujo atsirado mūsų rinkoje
  5. Tiesiog žmonės turėtų tai, ko iš tiesų jiems reikia. VIsuomenė būtų laimingesnė, nes nejaustų spaudimo įsigyti tai, ko visiškai nereikia.
  6. Myliu Renata ;*
  7. Tuomet būtų tiesioginė reklama - iš lūpų į lūpas.
  8. Būtų fainai
  9. Tikrai ne pasaulio pabaiga!
  10. Sutaupytu imones pajamu kurias isleidzia reklamai,geras prekes ir nereklamavus perka