giedre.videikaite
Vieša
Pranešti

Reklamos pateikimo vartotojams efektyviausio būdo vertinimas

Sveiki,
Siekiame išsiaiškinti efektyviausią reklamos būdą informtuoti vartotoją apie jį dominančius produktus ar paslaugas, prašome, jūsų skirti kelias minutes ir užpildyti trumpą anketą, kad galėtume įvertinti, kokie būdai yra patogiausi ir patikimiausi jums ieškant ar gaunant informacijos apie produktus ar paslaugas. Siekiame, kad kuo tikslesnė ir aktualesnė informacija pasiektų vartotoją ir mažiau vargintų neaktualios reklamos.
Anketa yra anoniminė. Apklausos rezultatai nebus skelbiami viešai, jei domina šios apklausos rezultatai, galite parašyti man, pasidalinsiu tyrimo pabaigoje.

3. Sureitinguokite pagal sudėtingumą, kuriuo informacijos šaltiniu jums lengviausiai sekasi naudotis (1 – lengva ir aišku; 6 – nepatogu arba per mažai informacijos):
4. Ar dažnai atkreipiate dėmesi į matomas produktų ar paslaugų reklamas?
5. Ar esate kada susidomėję ar pirkę produktą ar paslaugą vien tik pamatę arba išgirdę reklamą?
7. Kiek kartų reikia pamatyti arba išgirsti reklamą, kad įsimintumėte reklamuojamą produktą ar paslaugą, jeigu tai jus domina?
8. Ar ieškote papildomos informacijos apie produktą ar paslaugą prieš jį įsigijant?
9. Kuriuo reklamos kanalu mažiausiai pasikliaujate? Sureitinguokite pagal labiausiai patikimą (1 – labiausiai pasitikiu; 7 – mažiausiai pasitikiu).
10. Ar reklamos matomumo ar girdimumo dažnumas turi įtaką jūsų pasirinkimamui?
11. Jei prekybos centre tenka rinktis produktą iš kelių galimų variantų, o jų savybės identiškos, ar rinksitės produktą, kurio prekės ženklo vardą jau buvote girdėję arba matę reklamose?
12. Kokio turinio reklama jus labiausiai įtikina produkto ar paslaugos patikimumu? Pažymėti ne daugiau kaip 3 atsakymus.
14. Kokios reklamos skatina jūsų susidomėjimą labiausiai? Pažymėti ne daugiau kaip 3 atsakymus.
15. Jūsų amžius?
16. Lytis?
17. Jūs gyvenate?
18. Jūsų pajamos per mėnesį?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų1298
Atsakymų011
Kita anketa »