Pusryčiai

Jei praleidžiate pusryčius, kodėl?

  1. Nes nespėju
  2. Nespėju, per vėlai atsikeliu
  3. Dažniausiai nespėju.
  4. Nes nerandu tam laiko ir esu baisia tingi