Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Pusryčiai
Jei praleidžiate pusryčius, kodėl?
Nes nespėju
prieš daugiau nei 6m.
Nespėju, per vėlai atsikeliu
prieš daugiau nei 6m.
Dažniausiai nespėju.
prieš daugiau nei 6m.
Nes nerandu tam laiko ir esu baisia tingi
prieš daugiau nei 6m.
«
1
2
3