Pusryčiai

Kokia jūsų lytis

Kita

  1. Špižinis radiatorius
  2. Apache Helicopter

Kaip svarbu yra pusryčiavimas?

Ar valgote pusryčius?

Papusryčiavę paskaitų metu jaučiatės

Ar jaučiate mieguistumą per paskaitas?

Ar jaučiate irzlumą paskaitų metu?

Kaip įvertintumėte savo atmintį?

Papusryčiavus ar geriau sutelkiate dėmesį į paskaitų informaciją?

Jei praleidžiate pusryčius, kodėl?

  1. Nenoriu valgyti
  2. Pramiegu, tad tuomet nelieka laiko pusryčiavimui..
  3. Nespėju, tingiu gamintis
  4. Nemėgstu
  5. Nes lovoj tempi iki paskutines
  6. Nepraleidžiu.
  7. Nepratus valgyti
  8. Del laiko trukumo
  9. Noriu ilgiau pamiegoti
  10. Nespėju, nebūna apetito.
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą