Jei praleidžiate pusryčius, kodėl?
- Nespėju papusryčiauti
- Nėra laiko
- Norisi ilgiau pamiegoti. Atsibudus organizmas dar nenori valgyti
- Nes as nestudijuoju ir atsikeliu kaip tik ant paskaitų
- Pramiegu.
- Nebūnu alkanas po miego apie 2-3h
- Nespėjau pasigamint
- nelaiku atsikeliu iš lovos
- Pramiegu
- nespėju