Pusryčiai

Jei praleidžiate pusryčius, kodėl?

  1. Nespėju papusryčiauti
  2. Nėra laiko
  3. Norisi ilgiau pamiegoti. Atsibudus organizmas dar nenori valgyti
  4. Nes as nestudijuoju ir atsikeliu kaip tik ant paskaitų
  5. Pramiegu.
  6. Nebūnu alkanas po miego apie 2-3h
  7. Nespėjau pasigamint
  8. nelaiku atsikeliu iš lovos
  9. Pramiegu
  10. nespėju