Useriniciatyvos
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

Projektų finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ pareiškėjų apklausa

Laba diena,

Dėkojame, kad dalyvaujate Kauno miesto savivaldybės projektų finansavimo programoje „Iniciatyvos Kaunui“ (toliau - Programa „Iniciatyvos Kaunui“).

Šiuo metu atliekame apklausą apie 2022 m. laikotarpiu įgyvendinamą programą „Iniciatyvos Kaunui“, todėl kviečiame pasidalinti savo nuomone bei pateikti pasiūlymus šios programos tobulinimui.

Projektų finansavimo programos „Iniciatyvos Kaunui“ vertinimo apklausa yra anoniminė. Surinkti duomenys bus analizuojami tik apibendrinus visų apklaustųjų atsakymus. Apklausos užpildymo terminas: birželio 26 d.

Sritis (-ys), kuriai teikėte projektų paraišką (-as)
Kaip vertinate Programos dokumentus? (prašome įvertinti nuo 1 iki 5 balų)
Kaip vertinate informacijos apie Programą pateikimą internete ir konsultacijas telefonu? (prašome įvertinti nuo 1 iki 5 balų arba pasirinkti „netaikoma“ jeigu atsakymas neaktualus)
Kaip vertinate Programos atnaujintą internetinę svetainę iniciatyvos.kaunas.lt? (prašome įvertinti nuo 1 iki 5 balų)
Kaip vertinate paraiškų informacinės sistemos paraiskos.kaunas.lt aplinką ir funkcionalumą? (prašome įvertinti nuo 1 iki 5 balų)
Kaip vertinate projektų paraiškų pateikimo procesą paraiškų informacinėje sistemoje paraiskos.kaunas.lt ? (prašome įvertinti nuo 1 iki 5 balų)
Kaip vertinate projektų paraiškų atrankos procesus? (prašome įvertinti nuo 1 iki 5 balų)
Ar Jūsų projektui buvo skirtas finansavimas? (pasirinkus atsakymą „Ne“, pildyti toliau nereikia)
Kaip vertinate projektų sutarčių sudarymo procesą? (prašome įvertinti nuo 1 iki 5 balų)
Ar pasirašę sutartį buvote informuotas apie projekto priežiūrai priskirtą darbuotoją ir reikalavimus įgyvendinamam projektui?
Gavau informaciją ir priminimus apie veiklų grafikų, ataskaitų pateikimo terminus, viešinimo reikalavimus ir kt.
Kaip vertinate veiklų suvedimo ir ataskaitų pateikimo procesą informacinėje sistemoje? (prašome įvertinti nuo 1 iki 5 balų)

Anketos meniu

Kita anketa »