PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“

Gal turit kitų minčių apie šią vietą?

  1. Ne
  2. Gera vieta.
  3. Jei miestui vis dar reikalinga autobusų stotis, tegu lieka.
  4. Ne
  5. Maxima pastatyt :) Pramogu centro kompleksui butu gerai ta vieta - boulingui, biliardui, picerijai, jaunima kad trauktu - gyvenami namai ne prie pat, masinu aikstelei vietos uztektu - reikia tik norinciu investuot i kokybiskas paslaugas teikiancius tiekejus, nes kitaip bus kaip Bangelej, ou niou :)
  6. -
  7. ne
  8. Gal laisva ir rami erdve atvykusiams miesto sveciams ...netinka si vieta viesajam transportui
  9. Galetu buti parduotuve nes gyvenantiems sioje puseje parduotuviu nera o autobusu stotyje esancioje parduotuveje prekiu kokybe prasta taip pat daug isejusiu is galiojimo prekiu galima atrasti, mazas pasirinkimas.
  10. Stotis yra stotis - pakeliaukite po pasaulį ir pamatysite,kad ten jokios pramogos nevykdomos. Čia turėtų būti bankomatas,wc,užkandžių kioskelis,patogi laukimo vieta. Ir saugi.