PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“
Gal turit kitų minčių apie šią vietą?
Ne
Gera vieta.
Jei miestui vis dar reikalinga autobusų stotis, tegu lieka.
Ne
Maxima pastatyt :) Pramogu centro kompleksui butu gerai ta vieta - boulingui, biliardui, picerijai, jaunima kad trauktu - gyvenami namai ne prie pat, masinu aikstelei vietos uztektu - reikia tik norinciu investuot i kokybiskas paslaugas teikiancius tiekejus, nes kitaip bus kaip Bangelej, ou niou :)
-
ne
Gal laisva ir rami erdve atvykusiams miesto sveciams
...netinka si vieta viesajam transportui
Galetu buti parduotuve nes gyvenantiems sioje puseje parduotuviu nera o autobusu stotyje esancioje parduotuveje prekiu kokybe prasta taip pat daug isejusiu is galiojimo prekiu galima atrasti, mazas pasirinkimas.
Stotis yra stotis - pakeliaukite po pasaulį ir pamatysite,kad ten jokios pramogos nevykdomos. Čia turėtų būti bankomatas,wc,užkandžių kioskelis,patogi laukimo vieta. Ir saugi.