PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“

Ką ateityje norėtumėte matyti šioje teritorijoje, kam ji turėtų būti pritaikyta (sporto aikštynams, laisvalaikio pramogoms su vaikų žaidimų aikštelėmis, renginių organizavimui netradicinėse erdvėse ir kt.) ?

  1. Laisvalaikio pramogoms ir kazkas panasaus
  2. Sporto aikstynams ir laisvalaikio pramogoms.
  3. Gal ją sukeisti vietomis su turizmo centru?
  4. Stotis yra stotis. Nei žaidimų aikštelė, nes čia visada važinėja transporto priemonės, nei renginių vietą ir tt. Dėl tos pačios priežasties, kad čia pavojinga tiek vaikams,tiek sukeliamos problemos vairuotojams. Šioje vietoje turi būti autobusų stotis ir ne kas kitas.
  5. autobusų stotį
  6. Bbz
  7. Man tinka ir stotis, bet galėtu but didelė vaikų aikštelė
  8. Galbūt galetu būt panaudota laisvalaikio pramogoms su vaikų žaidimu aikštelėmis ....
  9. Ne
  10. Laisvalaikio pramogoms, su gerom ir greitom maitinimo paslaugom.