PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“
Ką ateityje norėtumėte matyti šioje teritorijoje, kam ji turėtų būti pritaikyta (sporto aikštynams, laisvalaikio pramogoms su vaikų žaidimų aikštelėmis, renginių organizavimui netradicinėse erdvėse ir kt.) ?
gal, jei teritorijos dydis leidzia
Galėtų būti sporto ir pramogų aikštelė su suoleliais, gal net jauki kavinukė.
Autobusų stotis, nes tinkama vieta. Greta galėtų būti laisvalaikio pramogos su vaikų žaidimų aikštele
stotį
Šalia vienos iš judriausių miesto gatvių? Nemanau.
Autobusų stotį tik daug modernesnę
Autobusu stotis
Manau, kad sita vieta geriausia butu autobusu stociai, o renginiams ar aikstelems nemanau, kad cia butu patogu - prie pat gatves triuksmas, zmonems is centro sunkiau pasiekt butu...