Ar lankotės autobusų stoties teritorijoje, jeigu neketinate niekur vykti?
- Labai retai
- Ne.
- ne
- Kai reikia atsiimti ar siųsti siuntą ar kažką pasitikti.
- Ne
- ne
- Ne
- Taip
- Niekada,pakankamai apleista ir savotiškai liūdna vieta.Tamsiu paros metu labai nesaugu ir baugoka...
- Ne