Privalomoji karo tarnyba Lietuvoje

Gerbiamas respondente,

kviečiu atsakyti į keletą klausimų apie privalomąją karo tarnybą Lietuvoje.

Šios anketos atsakymai nebus viešai publikuojami.

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Jūsų gyvenamoji vieta

Jūsų išsilavinimas

Ar atlikote privalomąją karo tarnybą? Jei neatlikote, kodėl?

Ar Jūsų artimoje aplinkoje yra žmonių, kurie tarnauja (dirba) Lietuvos kariuomenėje?

Ar mokiniai yra pakankamai informuojami apie karo tarnybos naudą?

Kokią naudą įžvelgiate 9 mėnesių privalomoje tarnyboje?

Kodėl didžioji dalis jaunimo galvoja, kad nėra naudinga tarnauti Lietuvos kariuomenėje?

Neturi įtakosMažai įtakojaĮtakojaLabai įtakoja
9 mėnesiai tarnybos - ilgas laiko tarpas
Atskirtis nuo artimųjų
Didelis fizinis ir psichologinis krūvis
Nenori prarasti darbo (9mėn. uždarbio)
Karo baimė
Dėl griežtos drausmės
Griaunami ateities planai

Kas padidintų naudą jaunimui tarnauti Lietuvos kariuomenėje?

NepadidintųŠiek tiek padidintųPadidintųLabai padidintų
Didesnės išmokos
Trumpesnis visos tarnybos laikas
Geresnės gyvenimosios vietos sąlygos
Daugiau informacijos apie Lietuvos kariuomenę
Pozityvios kalbos apie tarnybą
Tarnaujant, apmokamas turimo darbo atlyginimas

Ar moterys taip pat turėtų atlikti privalomąją karo tarnybą?

Parašykite savo nuomonę, kokią naudą privalomoji tarnyba suteiktų moterims?