Privalomoji karo tarnyba Lietuvoje

Gerbiamas respondente,

kviečiu atsakyti į keletą klausimų apie privalomąją karo tarnybą Lietuvoje.

Šios anketos atsakymai nebus viešai publikuojami.

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Jūsų gyvenamoji vieta

Kitas variantas

  1. Kėdainiai
  2. Telšiai
  3. Tauragė
  4. Venta
  5. Kretinga
  6. Kretinga

Jūsų išsilavinimas

Ar atlikote privalomąją karo tarnybą? Jei neatlikote, kodėl?

Priežastis, kodėl neatlikote

  1. Nereikėjo
  2. Ne
  3. Esu moteris
  4. Mokausi, aktualūs kiti dalykai.
  5. Neatlikau, nes esu moteris
  6. Esu moteris, todėl neatlikau
  7. Nėra privaloma
  8. Nežinau
  9. Studijuoju
  10. Prarasti darba
…Daugiau…

Ar Jūsų artimoje aplinkoje yra žmonių, kurie tarnauja (dirba) Lietuvos kariuomenėje?

Ar mokiniai yra pakankamai informuojami apie karo tarnybos naudą?

Kokią naudą įžvelgiate 9 mėnesių privalomoje tarnyboje?

  1. Ištvermė
  2. Daug
  3. Išmokstama valdyti ginklą, sužinoma apie taktinius manevrus, gerėja fizinė būklė
  4. Disciplina, susitelkimas
  5. Išmokstama prisitaikyti prie skirtingų gyvenimo situacijų
  6. Fizinis pasiruošimas
  7. Fizinis parengimas, disciplina,rutina
  8. Jei nedirbi jokio apmokamo darbo ir nestudijuoji gal ir verta, tačiau ne visiems taikyti vienodai privalomai.
  9. Mokėjimas susivaldyti, tvirtumas, sąmoningumas
  10. Drausmės ir valios įgavima
…Daugiau…

Kodėl didžioji dalis jaunimo galvoja, kad nėra naudinga tarnauti Lietuvos kariuomenėje?

Kas padidintų naudą jaunimui tarnauti Lietuvos kariuomenėje?

Ar moterys taip pat turėtų atlikti privalomąją karo tarnybą?

Parašykite savo nuomonę, kokią naudą privalomoji tarnyba suteiktų moterims?

  1. Jokios
  2. Taip pat išmoktų valdyti ginklą, fiziškai ir emociškai taptų ištvermingesnės, išmoktų disciplinos
  3. Suprastu ką vaikinai ten veikia
  4. Išėjimas is savo komforto zonos ir sustiprėjimas tiek fiziškai tiek emociškai
  5. Fizinis pasiruošimas
  6. Savivertės didinimas, fizinis pasiruošimas, susipažinimas su ekipuote ir etc. Viskas tas pats ka sir vyrams.
  7. Galbūt jei pačios tikrai norėtų, paįvairinti laisvalaikį.
  8. Galbūt tarnyba ir suteiktų moterims kažkokios naudos, tokios kaip gebėjimas apsisaugoti, tvirtumas, didesnis pasitikėjimas savimi, daugiau galimybių, tačiau privalomoji tarnyba moterims yra visiškas nusišnekėjimas, nebent norit panaikint moteriškumą visuomenėje.
  9. mokėtu apsiginti save gatvėje, bei mokėtu naudotis ginklu tam prireikus
  10. Išmokstama dalykų, reikalingų išgyvenimui kitokiomis sąlygomis
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą