Privalomoji karo tarnyba Lietuvoje

Kokią naudą įžvelgiate 9 mėnesių privalomoje tarnyboje?

  1. Ištvermė
  2. Daug
  3. Išmokstama valdyti ginklą, sužinoma apie taktinius manevrus, gerėja fizinė būklė
  4. Disciplina, susitelkimas
  5. Išmokstama prisitaikyti prie skirtingų gyvenimo situacijų
  6. Fizinis pasiruošimas
  7. Fizinis parengimas, disciplina,rutina
  8. Jei nedirbi jokio apmokamo darbo ir nestudijuoji gal ir verta, tačiau ne visiems taikyti vienodai privalomai.
  9. Mokėjimas susivaldyti, tvirtumas, sąmoningumas
  10. Drausmės ir valios įgavima