Privalomoji karo tarnyba Lietuvoje

Parašykite savo nuomonę, kokią naudą privalomoji tarnyba suteiktų moterims?

  1. Jokios
  2. Taip pat išmoktų valdyti ginklą, fiziškai ir emociškai taptų ištvermingesnės, išmoktų disciplinos
  3. Suprastu ką vaikinai ten veikia
  4. Išėjimas is savo komforto zonos ir sustiprėjimas tiek fiziškai tiek emociškai
  5. Fizinis pasiruošimas
  6. Savivertės didinimas, fizinis pasiruošimas, susipažinimas su ekipuote ir etc. Viskas tas pats ka sir vyrams.
  7. Galbūt jei pačios tikrai norėtų, paįvairinti laisvalaikį.
  8. Galbūt tarnyba ir suteiktų moterims kažkokios naudos, tokios kaip gebėjimas apsisaugoti, tvirtumas, didesnis pasitikėjimas savimi, daugiau galimybių, tačiau privalomoji tarnyba moterims yra visiškas nusišnekėjimas, nebent norit panaikint moteriškumą visuomenėje.
  9. mokėtu apsiginti save gatvėje, bei mokėtu naudotis ginklu tam prireikus
  10. Išmokstama dalykų, reikalingų išgyvenimui kitokiomis sąlygomis