Parašykite savo nuomonę, kokią naudą privalomoji tarnyba suteiktų moterims?
Jokios
Taip pat išmoktų valdyti ginklą, fiziškai ir emociškai taptų ištvermingesnės, išmoktų disciplinos
Suprastu ką vaikinai ten veikia
Išėjimas is savo komforto zonos ir sustiprėjimas tiek fiziškai tiek emociškai
Fizinis pasiruošimas
Savivertės didinimas, fizinis pasiruošimas, susipažinimas su ekipuote ir etc. Viskas tas pats ka sir vyrams.
Galbūt jei pačios tikrai norėtų, paįvairinti laisvalaikį.
Galbūt tarnyba ir suteiktų moterims kažkokios naudos, tokios kaip gebėjimas apsisaugoti, tvirtumas, didesnis pasitikėjimas savimi, daugiau galimybių, tačiau privalomoji tarnyba moterims yra visiškas nusišnekėjimas, nebent norit panaikint moteriškumą visuomenėje.
mokėtu apsiginti save gatvėje, bei mokėtu naudotis ginklu tam prireikus
Išmokstama dalykų, reikalingų išgyvenimui kitokiomis sąlygomis