Privalomoji karo tarnyba Lietuvoje

Ar atlikote privalomąją karo tarnybą? Jei neatlikote, kodėl?

  1. Neatlikau
  2. Manau, jog tai nėra būtinybė siekiant karjeros mano pasirinktoje srityje
  3. Studijuoju