Priešmokyklinio amžiaus vaikų emocijų raiškos skatinimo galimybės
Mieli tėveliai,
esu Gabija Lukoševičiūtė, Kauno kolegijos 3-io kurso ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos studentė, šiuo metu atlieku savo baigiamojo darbo tyrimą, skirtą priešmokyklinio amžiaus vaikų emocijų reiškimui ir jų ugdymui. Jūsų nuomonė labai svarbi, todėl prašau skirti keletą minučių atsakyti į pateiktus klausimus, pasirenkant vieną ar kelis jums tinkančius atsakymus. Apklausa yra anoniminė. Nuoširdžiai dėkoju už jūsų dalyvavimą apklausoje.