Priešmokyklinio amžiaus vaikų emocijų raiškos skatinimo galimybės

Mieli tėveliai,

esu Gabija Lukoševičiūtė, Kauno kolegijos 3-io kurso ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programos studentė, šiuo metu atlieku savo baigiamojo darbo tyrimą, skirtą priešmokyklinio amžiaus vaikų emocijų reiškimui ir jų ugdymui. Jūsų nuomonė labai svarbi, todėl prašau skirti keletą minučių atsakyti į pateiktus klausimus, pasirenkant vieną ar kelis jums tinkančius atsakymus.  Apklausa yra anoniminė. Nuoširdžiai dėkoju už jūsų dalyvavimą apklausoje.

 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1.Kiek dėmesio skiriate savo vaiko emocijų reiškimo ugdymui?

2.Kaip manote, kiek dėmesio yra skiriama jūsų vaiko emocijų reiškimo ugdymui ikimokylinio ugdymo įstaigoje?

3.Ar jūsų vaikas namuose moka išreikšti savo emocijas žodžiais?

4.Ar jūsų vaikas geriau išreiškia teigiamas ar neigiamas emocijas?

5.Kiek apytiksliai jūsų vaikas geba atpažinti emocijų?

6. Kokias emocijas dažniausiai įvardina jūsų vaikas? (įrašykite)

7. Ar jūs pats/pati mokate išreikšti savo emocijas?

8.Kaip manote, kodėl yra svarbu mokėti reikšti emocijas?

10.Kaip manote, ar vaikai, kurie geriau moka reikšti emocijas, išlieka stabilesni/mažiau pažeidžiami situacijose, kuriose būna atstumti, įžeisti ar nepriimti?

11.Kaip manote, kas labiausiai padeda lavinti emocijų reiškimą?

Jūsų lytis?