UserDaiva47
Results57
Privati
Pranešti
Anketa neaktyvi

PRIENŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS IR JOS STRUKTŪRINIŲ PADALINIŲ VALSTYBĖS TARNAUTOJŲ (DARBUOTOJŲ) TOLERANCIJOS KORUPCIJAI NUSTATYMAS

Lietuvoje tiek viešasis, tiek privatusis sektorius turėtų siekti nulinės tolerancijos korupcijai. Pirmasis žingsnis link efektyvios nulinės tolerancijos korupcijai turėtų būti situacijos analizė arba, kitaip tariant, nusistatymas, koks yra nulinės tolerancijos korupcijai indeksas pačioje institucijoje.

Svarbu nustatyti, koks yra bendras Prienų rajono savivladybės administracijos ( toliau - Administracija) ir jos struktūrinių padalinių darbuotojų požiūris į korupciją, – kiek plačiai paplitęs šis reiškinys ir koks darbuotojų santykis su tokio pobūdžio apraiškomis.

Kiekviena institucija gali nuspręsti, kokie klausimai jai yra aktualiausi, kokią informaciją ji tikisi gauti ir kokiems tikslams panaudoti. Tačiau visada svarbu įvertinti bent jau du aspektus:

1. korupcijos reiškinio paplitimą institucijoje;

2. korupcijos, kyšininkavimo toleravimą.

 

Korupcija yra suvokiama kaip bet koks valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens elgesys, piktnaudžiavimas patikėta galia siekiant asmeninės naudos.

Kyšis – tai bet kokios formos nauda, kai ji teikiama ar gaunama už darbuotojo jau priimtus, priimamus ar būsimus sprendimus.

 

Apklausa atlikta 2020 m. spalio mėnesį

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Anketos meniu

Kita anketa »